Hakkımızda

Açıldığı ilk günden bu yana yegane gayesi; kaliteli ürün, kaliteli hizmet, hijyen ve misafir memnuniyeti odaklı olan Oksa Marina Balık Restaurant, eşsiz manzarasıyla da misafirlerini büyülüyor. Kuşadası balık restoran denilince akla ilk gelen ve Kuşadası'nın en çok tercih edilen deniz ürünleri restoranı olmakla birlikte kahvaltı, organizasyon gibi alanlarda da herkesin beğenisini almayı başardı.

Misafirlerinden aldığı geri bildirimler ile hizmet kalitesindeki başarıyı yıllardır korumayı başaran Kuşadası Oksa Marina Balık Restaurant, Kuşadası'nda denizin hemen üstünde, gökyüzünün hemen altında; "Ege'nin Kalbini Dinle" sloganıyla hizmetini aşk ile sürdürüyor.

Yoğun ilginize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Ege'nin kalbini dinle

Ege Denizi'nin maviliklerinden günlük gelen balıklar ve deniz mahsülleri, Oksa Marina Balık Restaurant şefleri tarafından özenle seçilerek tüm misafirlerimizin damak tadına uygun reçetelerle hazırlanıyor. Her damak tadına hitap eden meze türleri, yöresel tatlar, Ege'ye özgü lezzetler ve sadece Oksa Balık'ta deneyimleyeceğiniz özgün tabaklar ile misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz eşsiz bir manzarada konumlanmıştır.

350 misafir kapasiteli geniş alanıyla, Kuşadası'na kuşbakışı manzarasıyla, yat limanı üzerinden en unutulmaz anları sevdiklerinizle yaşamanız için daha çok çalışıyoruz.

Kuşadası Balık Restaurant hakkındaki blog sayfamızı incelemek için tıklayınız

Oksa Marina Balık Restaurant serpme kahvaltı hizmetini 09.00 ile 14.00 arası vermekte olup, sitemiz üzerinden direkt whatsapp iconuna tıklayıp rezervasyon yapabilir veya dilerseniz rezervasyon sekmesinden de geliş tarihinizi, kişi sayısını belirterek de rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Oksa Marina Balık Restaurant öğle yemeği ve akşam yemeği rezervasyonlarınızı gece 00.00'a kadar gerçekleştirebilirsiniz.
Rezervasyon yapmak için: Tıklayınız

Oksa Marina Balık Restaurant - Ünlülerin Ziyaretleri

Kuşadası'nın en çok tercih edilen balık restoranı Oksa Marina Balık Restaurant'a gelen değerli sanatçılarımız, futbol camiasından değerli oyuncular, Türkiye ve Dünya'da iz bırakan kıymetli müzisyenleri büyük bir heyecan ve mutluluk ile ağırladık.
Kendilerine bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.